#AlumniTalks: Інтерв’ю з Анастасією Молодико, ex-Talent Sourcer в A-Players Recruiting

A-Players Community
5 min readAug 13, 2021

--

#AlumniTalks — це серія інтерв’ю з експертами, клієнтами та партнерами, з якими нам пощастило познайомитись за час існування A-Players Recruiting. За три роки ми зібрали чимало історій про імпакт, діджитал номадизм та справжні партнерські відносини в команді, отож ділимося ними з вами! Відкриває серію талановита Talent Sourcer Анастасія Молодико, яка була частиною нашої команди з січня 2020 по червень 2021 року.

— Настю, розкажи, як ти потрапила до команди сорсерів A-Players Recruiting та чим тобі запам’ятався цей досвід?

— Про те, що сорсинг — це окрема роль, я дізналася, коли познайомилась з A-Players Recruiting. До цього я працювала на позиції HR Generalist та поєднувала багато обов’язків — від спілкування з кандидатами до організації івентів. З рештою вирішила сфокусуватися на окремому напрямку — і розглядала для себе рекрутинг. Але після спілкування з командою A-Players та виконання тестового завдання зрозуміла, що сорсинг теж може бути дуже цікавим.

Хоча я і раніше займалася пошуком талантів, але тут познайомилась з сорсингом зовсім іншого рівня та масштабу. Наприклад, важливий аспект — всі в команді спілкуються з клієнтами, і сорсери також. Завдяки цьому я мала можливість познайомитись із засновниками топових компаній в Україні та світі — це дійсно надихає. Ще це допомагає точніше зрозуміти потреби бізнесу та націлитись на пошук ідеальної людини для конкретної позиції, адже сорсинг в A-Players Recruiting — це не про те, щоб просто закрити вакансію.

Я навчилася ще на етапі переглядання профілю звертати увагу на дрібнички та шукати ознаки топперформерів. Ще дуже розвинулась у вмінні написати перше персоналізоване повідомлення так, щоб ймовірніше отримати відповідь. Для цього треба дивитись на світ та речі навколо ширше та глибше — і це дуже розвиває тебе і як професіонала, і як особистість. Як результат, в інших життєвих аспектах теж починаєш по-іншому дивитися на речі та діяти інакше.

— Як ти познайомилася з фаундеркою компанії — Лесею Арнольд — та якою була співбесіда?

— Я побачила вакансію на Djinni — за описом вона дуже відрізнялася від стандартних пропозицій. Я прагнула керувати своїм графіком та більше мандрувати світом, отже позиціювання “remote-first” і діджитал-номадизму в A-Players Recruiting мене зацікавили та я відгукнулась.

Дуже добре пам’ятаю мій перший дзвінок з Лесею — я була приємно вражена! Не перебільшую — це було моє найкраще інтерв’ю: просте та приємне спілкування, розповідь про історію та місію компанії — мені все дуже сподобалось. Я дуже зраділа, коли дізналася, що приєднаюся до команди, адже до цього ніколи раніше не стикалася з такою компанією на ринку.

— Якими був твій перший місяць роботи в команді?

— Я прийняла оффер в кінці січня, а на початку лютого я вже була в Києві і зустрілася з командою на івенті. Ми познайомилися ближче, неформально поспілкувалися. До цього я не дуже любила Київ, але саме тоді я побачила місто по-іншому і воно мені сподобалось.

Було дуже приємно, що в цій поїздці для мене все організувала команда A-Players Recruiting — від розкладу, підтримки і відповідей на всі питання до фінансових питань і логістики. Вважаю ці кілька днів самим класним стартом роботи, який тільки міг статися!

Після цього, приблизно через місяць, я вже брала участь в організації нашої школи для рекрутерів — Recruiting Pumping. Того ж місяця ми з командою встигли з’їздити до Львова — влаштували SPA-тімбілдінг, а потім організовували ознайомлювальний івент для рекрутерів, розповідали про місію, цінності та процеси в A-Players Recruiting.

За цей час я отримала багато нової та корисної інформації, значно розширила нетворк. Отож мій перший місяць роботи в A-Players Recruiting був насиченим і дуже мені запам’ятався!

— Як можеш описати відносини в команді?

— Ще під час перших місяців я відразу відчула ставлення до команди, яке прийнятне в A-Players Recruiting — дбайливе та уважне. Тут ти розумієш, що тебе правда цінують, адже до тебе ставляться з повагою. Я могла поділитися своїми особистими та робочими переживаннями з будь-якою людиною з команди. Завжди було це відчуття, що тебе зрозуміють, і що ти можеш поділитися будь-чим. Я все ще не перестаю дивуватися, що так може бути — настільки тепло і людяно!

— Хто з клієнтів тобі найбільше запам’ятається?

— Усі продукти наших клієнтів — цінні та унікальні. З недавнього — Esper Bionics, які створюють протези та допомагають розпізнавати хвороби на ранніх стадіях. Коли розумієш, що ти до цього причетна, і коли пишеш кандидатам щодо таких позиціями — відчуваєш гордість за те, що допомагаєш змінювати світ на краще.

Це набагато більше, ніж просто вакансії клієнтів — це пошук людей, яким важливо те, що вони роблять, і важливо те, куди вони прямують. Вони думають “out of the box” — і спілкування з такими людьми дуже цінно, воно наповнює життя змістом. І з боку клієнтів, і з боку кандидатів — я завжди зустрічала дуже цікавих особистостей, у кожного змогла чогось навчитися.

— У чому ти змінилася як особистість за час роботи в команді?

— Для мене дуже важливим є те, що я навчилася висловлювати свою думку. Говорити про те, що я б хотіла змінити, відкрито ділитися своїми ідеями, не соромлячись пропонувати їх — це сталося поступово, я не відразу це помітила.

Ще один важливий для мене момент — свобода. Я нарешті сама повністю керувала своїм графіком, стала більше подорожувати. Це давало мені сили та енергію, і я не уявляю інший формат роботи після того, як я дізналася, що можна працювати так.

До речі, в мій останній робочий день дівчата з команди записали і змонтували відео — в ньому кожна говорила щось про мене, і я зрозуміла, наскільки я змінилася за час роботи в компанії на краще.

Загалом, у всій моїй роботі в A-Players Recruiting було дуже багато сенсу, багато класних людей та ідей — це шалено тепла атмосфера.

— Наостанок, розкажи, чому б ти обрала A-Players Recruiting ще раз?

— Тому що це те місце і ті люди, яким не все одно. Вони дійсно щиро і чесно хочуть змінити світ на краще. Їх головне завдання — допомагати рости та розвиватись тим продуктам та командам, які позитивно впливають на життя людей і навколишнє середовище.

Я дуже вдячна за можливість працювати з людьми з найкрутішим досвідом і бекграундом — професіоналами, які можуть тебе багато чому навчити, з якими ти спілкуєшся і кожен день дізнаєшся щось нове, а ще завжди можеш поставити питання і завжди будеш впевненим, що тебе підтримають і зрозуміють. Плюс свобода в усьому — у виборі того, з якими клієнтами працювати, з якими позиціями, коли й звідки.

Все це разом — що може бути краще? На мою думку, це ідеальний варіант! Впевнена, що кожен знайде тут для себе щось дуже важливе і цінне, і зможе віддати це назад, адже принцип “give back to the community” в A-Players Recruiting дійсно працює.

--

--

A-Players Community

We help mission-driven startups build top-performing teams and soulful cultures. We hire the top 5% of talent, the most talented and enthusiastic people.